вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

ФОТО: Зрче – убавици на секој чекор и музика до зори

1

Последни вести

Балканската Ибица – хрватското Зрче е местото каде дефинитвно ќе си поминете лудо и незаборавно.

Тука се е дозволено…се во знак на добрата забава. Столовите кои се наоѓаат во базенот, убавиците кои се на секој чекор и музика до зори…

 

2

3

4

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести