четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 53

ФОТО: Ѕвездите блеснаа на забавата по доделувањето на Оскарите

jlooo_naslll

Последни вести

Американскиот магазин „Венити Феир“ продолжува традиционално да организира гламурозна забава по доделувањето на Оскарите каде имавме можност да видиме голем дел од најголемите ѕвезди.

jlooo

Бионсе, Кајли Миног, Џенифер Лопез, Рози Хантингтон Вајтли, Даен Кругер… По доделувањето на фамозните Оскари филмската елита, но и голем број други личности од светот на шоубизнисот се собраа на забавата на познатиот американски магазин.

kajliiii neznam koja e ennnfustan_5

rita_oraaa

 

Најчитани вести