недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фотогалерија од отварањето на „Охридско Лето“

IMG_0572

Последни вести

Официјално започна 54-тото издание на фестивалот “Охридско лето“. Низ фотографии ви пренесуваме дел од атмосферата на отварањето на фестивалот.

IMG_0572   IMG_0602 IMG_0699 IMG_0708 IMG_0758 IMG_0767 IMG_0406 IMG_0427 IMG_0435 IMG_0508 IMG_0406

IMG_0458 IMG_0598

IMG_0463

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести