среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 43

Фотографии од Северина за добар почеток на денот

seveeeee

Последни вести

Северина Вучковиќ на социјалните мрежи постојано поставува фотографии со кои редовно ги информира своите обожаватели за тоа каде е и што прави.

Овој пат, Севе се одлучи да ги почести своите обожаватели со едно жешко селфи во долна облека. Мора да признаеме и овој пат балканската дива остави многу малку на имагинацијата.

seveee_2

 

Најчитани вести