четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 49

Фотографии од Викторија Бекам што ги изненадија сите

Викторија Бекам е најпозната по нејзиното сериозно позирање, затоа што фотографиите на кои што таа прави било каков поинаков израз на лицето се мошне ретки. Сепак, сега одлучи да ни ја покаже и нејзината друга страна...

viktorija-bekam-1420799689-53223

Поврзани вести

Викторија Бекам е најпозната по нејзиното сериозно позирање, затоа што фотографиите на кои што таа прави било каков поинаков израз на лицето се мошне ретки. Сепак, сега одлучи да ни ја покаже и нејзината друга страна…

Најновото издание на Вог за кинескиот пазар покажа сосема поинаква страна на Викторија Бекам (41).

May cover of @voguechina out tomorrow. Thank you @inezandvinoodh, @wendyrowe and @shayashual x vb

A photo posted by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Поранешната членка на групата „Спајс Грлс“ и успешна дизајнерка покажа дека има и симпатична, прилично смешна страна.

Најчитани вести