сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ФОТОГРАФИЈА КОЈА ПРЕДИЗИВКУВА ГНЕВ: Му тетовирала веѓи на своето бебе!

majkabebe

Последни вести

Млада мајка сакајќи нејзиното бебе да изгледа како неа ја реализирала својата болна амбиција со трајна тетоважа на веѓите на бебето.

Работата да биде уште полоша, фотографијата со бебето ја споделила на социјалните мрежи, како да сторила нешто на  што треба да се гордее.

Светските медиуми ја пренесоа оваа фотографија која буквално  го преплави интернетот, а коментари на осуда летаат од сите страни.

Најчитани вести