сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фотографија на Бил Клинтон со русокоса девојка хит на интернет

„ Бил е фамилијарен човек“…„Се прашувам дали го забележал нејзиното деколте“…„Каде е неговата друга рака?…„Подготвен за Хилари“…се само некои од многубројните коментари на интернет.

bil

Последни вести

Поранешниот американски претседател Бил Клинтон (68) се фотографирал со сопругата и ќерката на Џон Катсиматидис, сопственик на компанијата „Gristedes fuds, а неговата фотографија го „запали“ интернетот, пишува „Инвизитер“.

Потсетувајќи се на аферата на Бил Клинтон со Моника Левински коментаторите на Твитер не го поштедија

„ Бил е фамилијарен човек“…„Се прашувам дали го забележал нејзиното деколте“…„Каде е неговата друга рака?…„Подготвен за Хилари“…се само некои од многубројните коментари на интернет.

„Инквизитер“ исто така наведува дека Џон Катсиматидис е долгогодишен пријател на Бил и Хилари Клинтон и дека им дозволува понекогаш да го користат неговиот приватен авион.

Овој бизнисмен помогна да се соберат околу 750. 000 долари за неуспешната претседателска кампања на Хилари Клинтон во 2008 година.

 

 

Најчитани вести