вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Француски десерт со јагоди

blago6

Последни вести

Доколку ви се јаде нешто слатко, а сакате да пробате нешто ново, францускиот десерт со јагоди е одличен избор!

Ви треба лепче во форма на квадрат, крем, јагоди, јајце и презла.

Следете ги фотографиите и создадете ремек дело со кое ќе ги изненадите вашите најблиски!

blago

blago1

blago3

blago5

blago6

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести