сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 15

Фрлен молотов коктел врз автомобилот на Кираца

mmolotovvv

Последни вести

Молотов коктел ноќеска бил фрлен врз автомобилот на Кираца Трајковска од Фершпед, дознава Пресс24 од жители на улицата Јадранска каде што се случил инцидентот.

Според нивните извори нема повредени, а настанала само материјална штета.

Според првичните информации се работи за возило Цитроен со скопски регистарски таблички.

Најчитани вести