четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 46

Фронтменот на „Џамирокваи“ се одмара во Будва

72557_fffdsgds_af (1)

Последни вести

Познатиот фронтмен на групата „Џамирокваи“, Џеј Кеј, е вљубен во црногорското приморје.

Музичката ѕвезда се одмара во комплексот „Дакли гарденс“ во Будва , каде што ќе помине седум дена, јавува српски „Пулс“.

45-годишниот Британец ужива во преубавите плажи, во дружбата со фановите и во релаксација покрај Јарданското море.

 

Најчитани вести