петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Фудбалско дерби на италијански начин

derbi italija

Поврзани вести

Виторија и Патерна, клубови во Серија Д (4-та лига) играа дерби на Сицилија.

Како тоа помина, погледнете во видеото..

Најчитани вести