четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 55

ФЗОМ: Услугите за осигуреникот од апелот за помош се на товар на Фондот

fzom

Поврзани вести

ФЗОМ за апелот за донација за лицето Н.Џ. дозна преку медиумите.

Фондот детално го разгледа случајот и веднаш реагираше на барањето за донација

ФЗОМ го информираше осигуреното лице дека овие услуги се на товар на Фондот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести