среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 13

Гази Баба денеска без вода

voda-cesma

Последни вести

Поради изведување на два водоводни приклучоци на улицата Боривое Милошевски бб, делови од општината Гази Баба денеска останаа без вода.

Како што информираат од претпријатието „Водовод и канализација“, без вода останале во 12:30 часот улиците Боривое Милошевски бб, како и корисниците околу Кванташки пазар.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести