понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 75

ГДОМ повикува на јавен собир пред Основниот суд

gdom-s-640x331

Поврзани вести

Граѓанското движење за одбрана на Македонија (ГДОМ) повикува на јавен собир денес (понеделник, 20.06.2016) со почеток во 11 часот пред Основниот суд Скопје.

Да се собереме сите и да испратиме гласна порака и охрабрување до судот: судете според закон, а не според политички нарачки!, објавено е на ФБ профилот на ГДОМ.

Најчитани вести