среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 28

ГДОМ во Битола: За Македонија се работи

bt-gdom1-640x480

Последни вести

Граѓаните на Битола и денеска масовно излегоа на мирни собири и дадоа поддршка на Граѓанското движење за одбрана на Македонија.

bt-gdom3-640x480

Насобраните граѓани порачаа дека „За Македонија се работи“, потенцирајќи дека само одржување на избори на 5. јуни се решение за излез од кризата.

 

Најчитани вести