вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 58

ГДОМ во Велес (ФОТО)

Велешани бараат одржување на избори на 5 јуни за да се стави крај на политичката криза.

ГДОМ во Велес

ГДОМ во Велес

Последни вести

Граѓанското движење за одбрана на Македонија денеска одржа граѓански собир во Велес, на кој голем број велешани дадоа поддршка.

veles

 

veles1

Најчитани вести