недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Генијалец: За помалку од минута склопи три рубикови коцки и тоа под вода

Ова е генијалност!

video

Последни вести

Ова момче се фати со предизвик и успеа: за помалку од минута склопи три рубикови коцки и тоа под вода со еден здив.

Навистина импресивно, уверете се сами:

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести