среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Ги земала ножиците и го избодела својот сопруг

napaddd

Последни вести

Триесет и осумгодишната Емина била уапсена од страна на српската полиција поради сомневање дека вчера го прободела со ножици својот невенчан сопруг Ален Т (38), дознава српски Ало.

Ален е свесен но има тешки повреди, а на неговата невенчана сопруга и е одреден 48 часовен притвор.

Како што дознава порталот, сопружниците се скарале во семејната куќа па Емина ги земала ножиците и го избодела својот невенчан сопруг со неколку убоди во градите и нозете.

Најчитани вести