сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 7

„Ѓорче Петров“ без вода

g_vodovod

Поврзани вести

Поради реконструкција на водоводна мрежа на улица „Ѓорче Петров“ кај трговскиот центар, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимената улица,ТЦ и пазарчето од 10 часот па се до завршување на реконструкцијата.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести