петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Го фати другарот во кревет со мајка му – Погледнете што се случи! (ВИДЕО)

Го фати другарот во кревет со мајка му - Погледнете што се случи!

Го фати другарот во кревет со мајка му - Погледнете што се случи!

Поврзани вести

Роман Атвуд и Виталиј Здоровецки имаат историја од надмудрувања со смешни видео клипови кои ги поставуваат на „Јутјуб”. Другарите си прават замки за да видат кој ќе собере повеќе прегледи на „Јутјуб”. Последната шега која ја сними Роман, Виталиј тешко ќе му ја прости.

На видеото кое само првиот ден го погледнале повеќе од милион луѓе, а сега има 48 милиони прегледи, се гледа како Роман и мајката на Виталиј (која се согласила на местенката) наводно водат љубов, а Виталиј влегува во собата…

Погледнете што се случува:

Најчитани вести