среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 27

Го нападнал татко си со шипка и му зел 35 евра

napad

Поврзани вести

Триесет и петгодишниот И.С. од Куманово доби кривична пријава за разбојништво.

Тој преку отворен прозор влегол во куќата на својот татко и заканувајќи му се со метална шипка му одзел 35 евра.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести