петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 48

Го ставиле во багажник, го претепале и го натерале на орален секс

siluvanje

Последни вести

Го ставиле во багажник, го претепале и го натерале на орален секс. Седумнаесет годишниот Џ.М. го ставиле во багажник, го одвеле до најблискиот парк каде го претепале, понижувале и приморале на орален секс. После тоа го однеле дома, го фрлиле и избегале.

Полицијата во Крагујевац конечно ги уапсила осомничените кои го извршиле ова злосторство.

Осомничените се криеле во Црна Гора, а полицијата ги барала од 10-ти јуни годинава.

Најчитани вести