понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Го удрил со метална шипка во главата и го усмртил

tepachka-3-

Поврзани вести

Тепачка завршила кобно по животот на дваесет и петгодишниот А.Р.

С.Б. (26) при физичката пресметка го удрил А.Р. со метална шипка во главата. Повредениот бил однесен во Ургентниот центар во Скопје, каде подоцна и починал.

Потив С.Б. ќе биде поднесена соодветна пријава.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести