понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 48

Годишна конференција на Унијата на жени на ВМРО-ДПМНЕ

unija-na-zeni

Последни вести

Унијата на жени на ВМРО-ДПМНЕ попладнево од 15 часот во Спортскиот центар „Борис Трајковски“ ќе ја одржи  17-тата Годишна конференција.

Како што соопштуваат од ВМРО-ДПМНЕ, на конференцијата ќе се обратат претседателот на партијата Никола Груевски и претседателката на Унијата на жени на ВМРО-ДПМНЕ, Даниела Рангелова.

Најчитани вести