сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: Како семејството Ѓоковиќ ја дочека Новата година?

novak-jelena-1

Поврзани вести

Сопругата на Новак Ѓоковиќ, Јелена на сите им ја честита Новата 2016-та година.

Среќна Нова година на сите! Ви посакуваме љубов, мир, мудрост, радост, здравје… И храброст!, напиша таа.

Со пораката, таа објави интересна фотографија од вчерашниот ден. Еве како семејството Ѓоковиќ ја дочека Новата година.

Happy New Year everybody! HEALTH, LOVE and PEACE to all! @djokernole #teamdjokovic #doha

A photo posted by Jelena Djokovic (@jelenadjokovicndf) on

Најчитани вести