среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Ѓоковиќ ужива со своето синче

Новак Ѓоковиќ по завршената битка со Рожер Федерер и освојувањето на неговиот 10-ти Грен Слем објави фотографија во која тој се релаксира и ужива во играњето со својот син Стефан.

Ѓоковиќ се релаксира играјќи си со синчето

Ѓоковиќ се релаксира играјќи си со синчето

Поврзани вести

На фотографијата која Ноле ја објавил на својот Фејсбук профил тој изјавил: “Дружењето со моето дете е најубава награда. Тој секогаш успева убавиот ден да го направи уште поубав”.

По тешкиот натпревар, конечно може малку да се релаксира и да ужива во моментите поминати со своето семејство.

Најчитани вести