петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 55

ВИДЕО: Синот на Ѓоковиќ веќе има омилен музичар

nole-stefan-1

Последни вести

Синот на Ѓоковиќ, Стефан има само една година, а веќе има свој омилен музичар. Новак на сцијалните мрежи сподели видео снимка на која се гледа како малиот Стефан ужива во музиката.

Малиот Стефан уживаше во концертото на српскиот виолинист Немања Радуловиќ, па почна да аплаудира.

-Хехе, ми се допаѓа како нашето малечко реагира на концертот на Немања Радуловиќ, напиша Ноле под видео-снимката.

Stefan enjoying violin concert of Nemanja RadulovićLove how my boy reacts on violin concert of Nemanja Radulovic – violinist :)Hehe volim kako naš mališa reaguje na koncert Nemanje Radulovića 🙂

Posted by Novak Djokovic on Tuesday, November 10, 2015

Најчитани вести