Магазин

Голема чанта – затоа што е практична и модерна!

Голема чанта – затоа што е практична и модерна!

Големите чанти не само што се практични поради тоа што во нив можете да ставите се’ што ви е потребно, туку тие се и дел од стајлингот.

Познатите дами исто така обожуваат огромни чанти и ги носат во различна комбинација. Од спортски варијанти, па се до оние гламурозните на црвениот тепих.

Погледнете…

ruska_3