Магазин

Големиот задник на Џеј Ло го пукна костимот

Големиот задник на Џеј Ло го пукна костимот

На настапот во казиното „Планет Холивуд“ во Лас Вегас, Џенифер Лопез носеше тесен костим, па кога таа му се препушти на ритамот на музиката, костимот пукна.

Сексипилната 46-годишна пејачка сепак го продолжи настапот и професионално го заврши до крај.

Несреќната случка, за жал, го „улови“ една камера, па социјалните мрежи набрзо беа преплавени со видеото од настанот.

Ова не е прв ваква несреќна случка на славната пејачка. Во текот на настапот во германската емисија „Wetten Dass“ во 2011 година, Џеј Ло не носеше градник, а во еден момент градите и „излегоа“ пред публиката во студиото и пред малите екрани.

Следната година таа несакајќи на публиката и ги покажа брадавиците во лондонската „О2 Арена“, па веројатно тоа што сега го покажа и задникот воопшто не ја загрижува.