среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Големо невреме во Белград (ВИДЕО)

Kisa-nevreme-u-Beogradu-11-620x350

Поврзани вести

Околу 14 часот големо невреме започна во Белград, во моментов низ градот има вистинска поплава, која е проследенасо силен ветар и грмежи.

 

Најчитани вести