недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Горазд Цветсковски со поддршка на кампањата за безбедонст во сообраќајот

gorazd500

Последни вести

Еден од најдобрите македонски актери, Горазд Цветковски, ја поддржа кампањата за безбедност во сообраќајот.

Toj апелираше до сите учесници во сообраќајот да ги почитуваат сообраќајните правила.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести