четврток, 23 февруари 2017  |  Вести денес: 9

Ѓорчев: Одиме на победа со 63 пратеници! (ВИДЕО)

gorcev

Последни вести

За две недели победуваме, порача носителот на кандидатската листа на ИЕ 6 Влатко Ѓорчев, од вечерашниот голем митинг на Коалицијата „За подобра Македонија“ предводена од ВМРО-ДПМНЕ.

Во продолжение погледнете го целиот говор на Ѓорчев.

Најчитани вести