петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Гореа подруми во зграда во Ново Лисиче

pozar

Поврзани вести

Пожар избувнал во подрумските простории во станбена зграда во скопската населба Ново Лисиче.

Во гаснење на пожарот биле ангажирани екипи на Противпожарната служба.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести