вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 53

Гори штала на Новослески рид (ВИДЕО)

15416832_10154228144623651_150311709_n

Последни вести

Попладнево изгоре штала во скопско Ново Село. Неофицијлно, причина за пожарот е дотраена инсталација.

На терен е излезена противпожарникарна единица која го локализираше пожарот и за среќа повредени нема.

15356085_10154228144608651_1104737953_n

Најчитани вести