понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Гостивар: Се самоуби 24 годишно момче

Сообраќајка на Илинденска, четворица повредени

Сообраќајка на Илинденска, четворица повредени

Последни вести

Синоќа околу 21 часот се самоуби 24-годишно момче од Гостивар.

Според првичните неофицијални информации, момчето се самоубило со пушка.

Веднаш било пренесено во Ургентниот центар при што била констатирана смрт.

Повеќе информации во текот на денешниот ден.

Најчитани вести