петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 2

Гостиварец ја натепал сопругата

tepacka500

Последни вести

Шеесетгодишен гостиварец, при расправија вчера и нанел на својата сопруга повреда со рачка од нож.

Истата е пренесена во Медицински центар Гостивар, каде и се констатирани телесни повреди.

Гостиварецот Љ.Ј. е приведен, а по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Најчитани вести