сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Гостиварец полово ја нападнал малолетната девојка

Church_Gostivar_Macedonia

Последни вести

Осумнаесет годишниот С.Х. заработи кривична пријава поради полов напад врз дете.

На 10.06.2014 година во Струга во барака каде престојувал пријавениот, дошла неговата тринаесетгодишна девојка, по што пријавениот извршил полови дејствија над истата, информираат од полицијата.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести