петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Гостиварец се самоуби поради долгови

Според првичните информации, 50-годишниот гостиварец имал многу долгови и најверојатно тоа е причината поради која донел одлука да се самоубие.

samoubistvo

Последни вести

Маж од Гостивар изврши самоубиство, дознава Курир.

Според првичните информации, 50-годишниот гостиварец имал многу долгови и најверојатно тоа е причината поради која донел одлука да се самоубие.

Несреќата се случила пред половина час, а В.Ј. се самоубил пукајќи во себе со пиштол.

Како што дознава Курир, станува збор за семеен човек, татко на две деца.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести