четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Грчки педијатар уапсен за детска порнографија

d.pornogrfija

Поврзани вести

Педијатар од Грција е уапсен поради поседување видео материјал со детска порнографија.

Јавноста во градот Јанина, во Западна Грција, е шокирана по овој случај.

Според полициски извори од службата за борба против кибер криминал, 47-годишниот лекар бил следен и апсен, откако кај него бил откриено „усб“ со порнографска содржина.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести