вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 39

Грк починал во гевгелиско казино

Тој бил веднаш пренесен во гевгелиската болница, каде што лекарите констатирале смрт.

Грк починал во гевгелиско казино

Грк починал во гевгелиско казино

Последни вести

Во казино во Гевгелија, синоќа околу 19 часот,починал Грк на возрас од 63 години, додека играл на машините за среќа.

Тој бил веднаш пренесен во гевгелиската болница, каде што лекарите констатирале смрт.

По наредба на ЈО, телото на починатиот ќе биде предадено на обдукција.

Најчитани вести