четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 57

Грозоморно: Шест браќа ја силувале сестра им пред родителите!

wkqofdkewogktoe

Поврзани вести

Грозоморен инцест се случил во Северна Каролина. Шест браќа ја силувале нивната сестра и та пред очите на нивните родители.

Арон (19), Бенџамин (19), Натаниел (21), Метју (23), Џон (25) и Ерик (27) се обвинети дека ја силувале својата малечка сестра (16) уште кога имала само четири години, а нивните родители Џон (65) и Нита (54) знаеле за овие злосторства.

Иако присуствувала на грозоморниот чин мајката не сторила ништо за да го спречи инцестот и да ја спаси ќерка си.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести