вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Груевски денеска во Велес

celta-1-

Последни вести

Претседателот на Владата на Република Македонија, Никола Груевски, денеска ќе присуствува на Богојавленски водосвет и фрлање на животворниот крст Господен во водите на реката Вардар, Мало мовче – Велес.

Најчитани вести