четврток, 29 јуни 2017  |  Вести денес: 33

Груевски гостин во Дневникот на Канал 5 во 18:30 часот

gruevski-dnevnik

Поврзани вести

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски ќе гостува во Дневникиот на Канал 5 во 18:30 часот.

Тема на разговорќе бидат актуелните политички случувања.

Најчитани вести