вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Груевски на отворање двојно тениско игралиште во Петровец

gruevski-za-fajnenshl-tajms-golema-izborna-pobeda-vo-april

Поврзани вести

Премиерот Никола Груевски денеска ќе присуствува на отворање на двојно тениско игралиште во основното училиште „Кочо Рацин“ во општина Петровец.

Почетокот на настанот е предвиден за 13:00 часот.

Најчитани вести