вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 4

Груевски ќе го посети Домот „11 Октомври“

gruevski111

Последни вести

Премиерот Никола Груевски, денеска по повод новогодишните празници ќе ги посети децата од Домот за деца без родители и родителска грижа „11 Октомври“, Скопје.

Почетокот е предвиден за 13:00 часот.

Најчитани вести