петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Груевски: Ќе победиме убедливо на изборите (ВИДЕО)

Груевски: Ќе победиме убедливо на изборите

Груевски: Ќе победиме убедливо на изборите

Поврзани вести

Премиерот Никола Груевски најави голема победа на изборите на 24 април.

Тој рече дека во најлош случај очекува победа како минатата година кога ВМРО-ДПМНЕ го прегази СДСМ со огромна разлика, но додаде дека во 2016 се надева на уште подобри резултати.

Најчитани вести