сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 56

Груевски на работен состанок за имплементација на мерките од оперативниот план за вработување

gruevski-promocijaenciklop

Поврзани вести

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски денеска ќе присуствува на работен состанок на тема: Разгледување на имплементацијата на мерките од оперативниот план за вработување.

Настанот, според најавата, ќе се одржи во Порта Македонија

Најчитани вести