среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 0

Груевски ќе промовира нов проект

gruevski_vmrodpmne

Последни вести

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски денеск ќе има свое обраќање при што ќе промовира нов проект.

Настанот e најавен за 13:30 часот и ќе се одржи во Музеј на македонска борба.

Најчитани вести