недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 10

Груевски ќе промовира нови мерки за младите

fond-gruevski.gif2_-640x360

Поврзани вести

Во Музеј на Македонската борба за државност и самостојност, денес ќе се обрати претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски, каде што ќе промовира нови мерки за младите.

Инаку, во текот на минатата недела Груевски промовираше пет нови мерки наменети за младите.

Најчитани вести