четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 0

Груевски ќе промовира нови мерки за младите

merki-mladi-gruevski-640x411

Поврзани вести

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски денес ќе промовира нови мерки за младите.

Според најавата настанот ќе се одржи во конгресната сала во Спортски Центар Борис Трајковски.

Најчитани вести